instruktorzy

Dominika
Bryła

Bry, lat 33

Jestem trenerem personalnym nr licencji 1450/CKKS/2017.  Wspinam się aktywnie od 2011 roku starając się każdego roku poznawać nowe miejsca wspinaczkowe. Staram się być wspinaczem wszechstronnym dlatego wspinam się w każdym rodzaju skały oraz w każdej możliwej formacji. W sporcie kładę nacisk na zrównoważony rozwój całego ciała i psychiki, który pomaga czerpać radość i unikać kontuzji. Wierzę, że dzięki pracy nad sobą można pokonać wszelkie ograniczenia. Interesuję się również dietetyką, ponieważ bez prawidłowego odżywiania niemożliwy jest  dobry i efektywny trening.

Poza wspinaniem uwielbiam czytanie, gotowanie, jazdę na rowerze, żeglarstwo. Niestety na pełny rozwój tych pasji pozostaje mi niewiele czasu. Zawodowo jestem inżynierem, więc lubię gdy wszystko jest poukładane ;)

Dominika
Sołtys

Godzilla, lat 30

Jestem instruktorem Wspinaczki Sportowej nr licencji 21611/PAS/2016

Wspinam się od 2014 roku, jak dotąd głównie sportowo. W tym czasie udało mi się odwiedzić wiele wspinaczkowych miejsc na mapie Europy: Grecję, Hiszpanię, Włochy, Słowację, Węgry, Austrię, Słowenię, więc służę radą, jeśli chodzi o wyjazdy zagraniczne.

Obecnie prowadzę drogi do francuskiego 8a, ale systematycznie staram się sięgać coraz wyżej. W sezonie zimowym z zapałem startuje w zawodach boulderowych, ponieważ bardzo lubię zdrową, sportową rywalizację.

We wspinaczce stawiam na wszechstronny rozwój, oraz pracę nad słabościami.

zobacz naszą ofertę

PROFESJONALNE
KURSY WSPINACZKI

Jeśli chcesz być samodzielnym wspinaczem, poznać sprzęt i tajniki wspinania, nauczyć się bezpiecznie asekurować i wiedzieć jak się zachować w nieprzewidzianych sytuacjach, przygotowaliśmy dla Ciebie profesjonalne kursy wspinaczkowe.

WSPINACZKA
DLA AMATORÓW

Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, sprawdzić się w nietypowych okolicznościach, zmierzyć ze swoim lękiem wysokości, doświadczyć adrenaliny - mamy coś dla Ciebie - ofertę wyjazdów wspinaczkowych dla amatorów.

WYJAZDY
WSPINACZKOWE

Jeśli chciałbyś powspinać się w nieznanych dotąd zakątkach Europy, ale nie wiesz gdzie konkretnie, nie masz partnera oraz wystarczającej ilości sprzętu, skorzystaj z naszej oferty zagranicznych wyjazdów wspinaczkowych.

TRENINGI
PERSONALNE

Jeśli wspinasz się, a nie widzisz postępu w trudnościach pokonywanych dróg, potrzebujesz pomocy, w odnalezieniu Twoich mocnych i słabych stron aby wspinać się lepiej i skuteczniej, zgłoś się do nas w celu ustalenia treningu personalnego.

TOP